Інститут кураторів

На кафедрі  фізіології з основами біоетики та біобезпеки за академічними групами 2 курсу закріплені в якості наставників наступні викладачі:

 

1.     ас. Тимошів В.С. – 26 група,
2.     ас. Шмата Р.М. – 28 група,
3.     доц. Ратинська О.М. – 29 група,
4.     ас. Лєбєдєва Т.А. – 30 група,
5.     ас. Татарчук Л.В. – 39 група,
6.     ас. Наконечна С.С. – 40 група.

 На кафедрі  фізіології з основами біоетики та біобезпеки за академічними групами 1 курсу закріплені в якості наставників наступні викладачі:

 1.     проф. Волкова Н.М. – 5 група,

2.     ас. Зарічна О.Й. – 4 група,

3.     доц. Толокоа Т.І. – 38 група.

 

Студенти кураторських груп у музеї політв'язнів.

Студенти-медики із викладачами кафедри фізіології ТДМУ імені І.Я.Горбачевського відвідали круглий стіл в Тернопільській обласній універсальній наукові бібліотеці на тему: "Живе України: і Слава, і Воля!" (До дня захисника України).


У заході взяли участь: викладачі та студенти кафедри фізіології Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, бібліотекар відділу читального залу -  Шведа Галина Степанівна, яка виступила із вступним словом про історію святкування Дня Захисника, адже з  2015 року в офіційному календарі  з'явилося нове державне свято.  День захисника́ Украї́ни — свято, яке відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва


Зуляк Тетяна Андріївна – провідний бібліотекар читального залу, повідомила усім присутнім про особливості гібридної війни Росії проти України, що виявляється в комплексі скоординованих інформаційних, військових та економічних заходів, яка триває без ознак наближення завершення та про актуальність надання долікарської медичної допомоги у зоні АТО. З цією метою було запрошено добровольця правого сектору – Ратушного Олександра Дмитровича, який охоче та вправно продемонстрував студентам-медикам індивідуальні медичні аптечки для військових у зоні бойових дій. Розповів про їх склад та призначення. Студенти із захопленням слухали цікаву і таку необхідну на сьогоднішній час інформацію.


Викладачі та студенти кафедри фізіології долучились до проведення Всеукраїнської акції Дня писемності

Як відомо, згідно з Указом президента України, щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія відзначається День української писемності та мови. Вчені вважають, що саме з преподобного Нестора – літописця і починається писемна українська мова.

                                   

Під керівництвом та за активної участі завідувача кафедри фізіології, проф. Вадзюка С.Н., викладачі та студенти-медики 9 листопада 2016р. долучились до Всеукраїнської акції з нагоди Дня писемності та мови і написали радіодиктант. Відрадно, що усі студенти із задоволенням взяли участь у заході, а викладачі своїм прикладом підтримали цю, на стільки важливу, ініціативу.


Приємно, що майбутнє України в руках саме високоосвіченої, культурної молоді. Бо саме молодь – це майбутнє держави і тому сьогодні має бути вироблена чітка стратегія виховання молодого покоління, формування його світогляду. Адже Україна – це дуже гарна країна, яка має бути високорозвиненою і заслуговує на достойне майбутнє.

1. грудня 2016 року була проведена зустріч до Дня боротьби із Снідом. Виступили благодійні організації, які допомагають таким людям, та розповіли про Державні програми, щодо забезпечення лікування таких хворих.


Токож було проведено експрес-тест на визначення ВІЛ(СНІД) у всіх бажаючих.

2 лютого була організована зустріч на кафедрі фізіології присвячена життєдіяльності та наукової роботи Івана Пулюя, із мистецтвознавцем, доцентом Тернопільського національного технічного університетом ім..І. Пулюя.

2 березня була організована зустріч «Вулицями Тернополя» із кураторськими групами. Студенти представили доповіді та розповіли про вулиці міста Тернополя такі як: Грушевського, Сагайдачного, Валова, Опільського.Comments