Протягом 2023-24 навчального року на кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки проводилась активна робота зі студентами прикріплених кураторських груп – численні заходи культурно-виховного спрямування сприяли закріпленню усвідомлення національної приналежності, розширювали знання учасників проведених заходів про визначні місця регіонів їхнього походження.
7 лютого 2024 року на кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки відбувся еколого-краєзнавчий захід «Звитяжне Тернопілля», де студенти кураторських груп – села Трибухівці, Вівся, Більче-Золоте, Пізнанка, познайомили учасників зібрання із історичними та сучасними пам’ятками своїх маленьких батьківщин.
У березні відбулося два заходи – «Відомий і незнаний Волинський край», де студенти розповідали про Луцьк, села Заріччя, Крупу та місто Нововолинськ, а також захід «Звитяга та краса Хмельниччини».
Підтримуючи прагнення студентства кураторських груп розповідати про місця свого походження у квітні на кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки відбувся черговий захід під гаслом «Україна єдина». Того разу слово належало уродженкам Кривого Рогу, Покровська (Донецька область) та Одеси.
Підтримання традицій українського народу, якими так багата наша країна, деякою мірою освітили великодній час миром. Писанкарство, освячення паски та гаївки додали хороших спогадів у скарбничку пам’яті. А на кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки у травні відбулась завершальна у весняному семестрі зустріч із кураторськими групами «Веснянки із Житомирщини та Рівненщини». Присутні почули цікаві історичні дані про села Миколаївку, Молодаво, а також про Житомир та Рівненьску область і їхніх видатних особистостей.
Вшановуючи пам'ять загиблих, з участю студентів кураторських груп на кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки 27.10.2023, було проведено вечір пам’яті жертв тоталітарного режиму – «Пам'ять поколінь – розстріляне Відродження». Два наступні проведені заходи осіннього семестру були присвячені Тернопіллю – так, студенти розповідали про одне з найголовніших міст західного Поділля – Тернопіль. А наступна подія охопила доповіді на тему «Історії та символи ТНМУ». Студенти також розповідали про патрона ТННМУ І.Я. Горбачевського, а до заходу долучилась також доцент кафедри Волотовська Наталія, представивши присутнім авторську книжку «Іван Горбачевський: спроба життєпису в прозі та віршах», перевидану у 2016 р. за сприяння ректора ТНМУ Корди М.М.
Восени традиційно на кафедрі День української писемності об’єднав не лише українців усього світу, а й співробітників підрозділу та усіх студентів, що о цій порі мали заняття з фізіології.