Інститут кураторів

На кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки за академічними групами 2 курсу закріплені в якості наставників наступні викладачі:

1. ас. Тимошів В.С. – 26 група,

2. ас. Шмата Р.М. – 28 група,

3. доц. Ратинська О.М. – 29 група,

4. ас. Лєбєдєва Т.А. – 30 група,

5. ас. Татарчук Л.В. – 39 група,

6. ас. Наконечна С.С. – 40 група.

На кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки за академічними групами 1 курсу закріплені в якості наставників наступні викладачі:

1. проф. Волкова Н.М. – 5 група,

2. ас. Зарічна О.Й. – 4 група,

3. доц. Толокова Т.І. – 38 група.


12.10. 2017 року студенти кураторських груп, із викладачами кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки ДВНЗ « ТДМУ імені І.Я.Горбачевського МОЗ України», взяли участь у тематичній зустрічі до Дня захисника України.

Завідувач кафедри, професор Вадзюк С.Н. виступив із вступним словом. Він відзначив, що з 2015 року в офіційному календарі з'явилося нове державне свято - День захисника́ Украї́ни, а також представив офіцерів-фронтовиків: Гулика Василя Петровича та Тарнавського Ігоря Івановича.

Завідувач кафедри проф.Вадзюк С.Н. із вступним словом

Ветеран АТО – офіцер -фронтовик Гулик Василь Петрович повідомив усім присутнім про особливості гібридної війни Росії проти України, що виявляється в комплексі скоординованих інформаційних, військових та економічних заходів, яка триває без ознак наближення до завершення та про актуальність надання долікарської медичної допомоги воїнам збройних сил у зоні АТО.

Розповідь фронтовика-офіцера Гулика Василя Петровича

Офіцер-фронтовик Тарнавський Ігор Івановича, розповів студентам про бойові дії у зоні АТО з його участю. Це супроводжувалося цікавою презентацією. Студенти із захопленням слухали необхідну на сьогоднішній час інформацію і висловили слова щирої вдячності ветеранам АТО.

Студентка 29 гр. Кантицька Тетяна подякувала воїнам АТО

Викладачі та студенти кафедри фізіології долучились до проведення Всеукраїнської акції Дня писемності

Як відомо, згідно з Указом президента України, щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія відзначається День української писемності та мови. Вчені вважають, що саме з преподобного Нестора – літописця і починається писемна українська мова.

Проф. Вадзюк С.Н. із студентською групою під час написання диктанту

Під керівництвом та за активної участі завідувача кафедри фізіології, проф. Вадзюка С.Н., викладачі та студенти-медики долучились до Всеукраїнської акції з нагоди Дня писемності та мови і написали радіодиктант. Відрадно, що усі студенти із задоволенням взяли участь у заході, а викладачі своїм прикладом підтримали цю, на стільки важливу, ініціативу.